Leuke winactie
19 februari 2019 12:16
Onder degenen die zich inschrijven voor één van de wandeltochten of ladiesruns in 2019 verloten we een paar leuke prijzen:
Schrijf je je in vóór 15 mei dan maak je kans op een trendy en handige Vrouwen lopen voor Vrouwen tas.
|
![]() |
![]() |
![]() |
Schrijf je je in vóór 15 maart dan maak je behalve de hierboven genoemde prijzen ook nog kans op een Vrouwen lopen voor Vrouwen poloshirt.
De winnaar van het poloshirt is bekend! Dit is geworden: Suzanne de Gier. Zij wandelt op 18 mei mee met Rondje Woerkum. Gefeliciteerd, Suzanne! |
![]() |
Hoe eerder je je inschrijft hoe meer kans je dus maakt! Een extra reden dus om mee te doen met één van de tochten. Je kunt kiezen uit meerdere lokaties. Ga je wandelen door de mooie natuur zoals de bossen of de polders of kies je liever voor een stadswandeling? Een overzicht van de tochten vind je hier: